امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78356
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه یوم السابع، «هاشم صفی الدین»، رئیس شورای اجرایی حزب الله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه یوم السابع، «هاشم صفی الدین»، رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تصریح کرد، اسرائیل به خوبی می‌داند که در لبنان و منطقه نه تنها قدرتی در حال رشد و نمو است که غیرممکن است، بتواند آن را شکست دهد، بلکه هم اکنون اسرائیل در تیررس آتش این قدرت است.

صفی الدین افزود: پس از رشد و افزایش توانمندی‌ها و شیوه‌های مبارزاتی نزد مقاومت لبنان اکنون احساس خطر حتی در الجلیل نیز اسرائیل را تهدید می‌کند.

وی این تغییر موزانه را رخ دادی جدید در فرهنگ و مواضع و معادلات برشمرد و تکید کرد که مقاومت با توانمندی‌ها و تغییر و تحولاتش هم اکنون معادله جدیدی را بنا کرده و موجب شده تا حقایق جدیدی شکل گیرد و امید به آینده را به وجود آورد.

در خصوص بحران سوریخ نیز صفی الدین خاطر نشان کرد: اوضاع جاری در سوریه تاکید می‌کند، با وجود حمایت‌های آمریکایی و خلیجی اما سوریه سقوط نکرد و هم اکنون از آینده سیاسی و انتخابات و حقایق سیاسی جدید سخن می‌گوید که در آن هیچ طرفی امکان دخالت در آن را ندارد.

وی درخصوص پیروزی‌های القلمون نیز گفت‌: آنچه در این منطقه رخ داد، موضوع ساده‌‌ای نیست، چراکه مقاومت پیروزی بزرگی را در عرصه حمایت از لبنان و مقاومت محقق کرد و این تنها انجام وظیفه مقاومت در حمایت از لبنان بود و همانگونه مقاومت از لبنان در گذشته در قبال رژیم صهیونیستی حمایت کرد، اکنون از لبنان در قبال خطر تکفیری‌ها حمایت می‌کند.

صفی الدین تاکید کرد: کسی که امروز از مقاومت لبنان انتقاد می‌کند، همان کسی است که از آن در مقابله با دشمن صهیونیستی نیز انتقاد کرد، چون هدف یکی است و آن تضعیف مقاومت است.

اما درباره انتخابات ریاست جمهوری در لبنان نیز گفت: این فرصتی واقعی و حقیقی در برابر مردم لبنان است و رئیس جمهوری قدرتمند است که مردم لبنان و دستگاه‌ها و نهادهای لبنانی و نه طرف‌های خارجی وی را انتخاب کرده باشند.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها