امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78387
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حجت الاسلام و المسلمین شهاب مرادی عباس قنبری را به عنوان مدیرفرهنگی و هنری منطقه ١٦ تهران و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حجت الاسلام و المسلمین شهاب مرادی عباس قنبری را به عنوان مدیرفرهنگی و هنری منطقه ١٦ تهران و رییس فرهنگسرای بهمن منصوب کرد.
در حکم عباس قنبری آمده:

بی گمان فرهنگ هویت هر ملت است و این فرهنگ آنگاه که جلوه گاه سبک زندگی اسلامی- ایرانی باشد، هویتی ایمانی را آشکار می کند. وی در ادامه حکم انتصاب رییس فرهنگسرای بهمن آورده است: نمایاندن این هویت فریضه فرهنگی ماست و یقینا ما در قبال فرهنگ عمومی کشور مسئولیت شرعی داریم و برای انجام این وظیفه به بهترین شکل باید بر افکار و رفتار ما روحیه خدمت، نیت خدایی، درایت و مدیریت جهادی حاکم باشد.

عباس قنبری که از امروز کار خود را در مجموعه سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران آغاز کرده، پیش از این در سمت هایی همچون معاون اجرایی ستاد مهرورزی سازمان بهزیستی کشور، مدیر ارتباطات و بین الملل شرکت سایپا پرس، مدیر ارتباطات و بین الملل شرکت سایپا سوریه(سیویکو)، مشاور فرهنگی و رییس پیگیری ها و بازرس ویژه مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران مشغول خدمت بوده است.

انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها