امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۲۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78401
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «عاشق لیلا» و «21 آگهی استخدام» از جمله فیلم های مستند فرحناز شریفی هستند که از ساعت 17:30 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «عاشق لیلا» و «21 آگهی استخدام» از جمله فیلم های مستند فرحناز شریفی هستند که از ساعت 17:30 عصر یکشنبه (31 فروردین ماه 93) و در آیین بازگشایی کانون فیلم سینماحقیقت، اکران عمومی شده و با حضور کارگردان، مورد نقد و بررسی قرار می گیرند.

مسئولیت انتخاب فیلم ها و برگزاری جلسات نقد و بررسی دوره جدید فعالیت کانون فیلم سینماحقیقت، برعهده ناصر صفاریان مستندساز، روزنامه نگار، منتقد سینما و عضو هیات مدیره انجمن مستندسازان سینمای ایران است.

پس از نمایش دو فیلم مذکور هم جلسه نقد و بررسی آن، با حضور ناصر صفاریان و شمیم مستقیمی برگزار خواهد شد.

به گفته صفاریان، این برنامه منحصر به تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی نیست و هر فیلمسازی می تواند اثر خود (فیلم های مستند، کوتاه داستانی، انیمیشن و سینمایی تجربی) که قابلیت نمایش عمومی دارند را به مرکز ارائه نموده تا پس از بررسی، در نوبت نمایش قرار گیرند.

تماشای فیلم‌ها و شرکت در جلسه نقد و بررسی کانون فیلم سینماحقیقت، برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند از ساعت 17:30 یکشنبه هر هفته، به سالن «سینماحقیقت» واقع در ساختمان مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها