امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۱۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78410
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 43
«حسین بهبودی» مدیر امور مؤسسات و استان‌های سازمان دارالقرآن‌الکریم در گفت‌وگو خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

«حسین بهبودی» مدیر امور مؤسسات و استان‌های سازمان دارالقرآن‌الکریم در گفت‌وگو خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از برگزاری همایش سراسری مسئولان و کارشناسان این سازمان خبر داد و گفت:‌ این همایش هر دو سال یکبار با حضور مسئولان و کارشناسان ادارات کل تبلیغات استان‌ها برگزار می‌شود و محور اصلی آن هماهنگی، همسویی و شرح توضیح‌‌ طرح‌ها و برنامه‌های سازمان است.

دولت در دو سال گذشته به وعده‌های خود درباره اعتبارات قرآنی عمل نکرده است

مدیر امور مؤسسات و استان‌های سازمان دارالقرآن از تبیین دو رویکرد برای همایش امسال خبر داد و گفت: امسال همایش مسئولان و کارشناسان قرآن ادارات کل تبلیغات استان‌ها با دو رویکرد اصلی برگزار می‌شود که نخستین آن موضوع اعتبارات قرآنی است، زیرا این بحث در سال‌های اخیر مطرح شده و نوسانات زیادی داشته چرا که دولت در خصوص این اعتبارات به آن چه که وعده داده عمل نکرده است.

برنامه‌های سازمان برای بودجه 1393 آماده است

وی از تدوین طرحی برای بودجه سال 1393 خبر داد و گفت: در روزهای پایانی سال 92 بودجه سال 93 به تصویب مجلس رسید که ما در سازمان دارالقرآن برنامه‌های خود را برای این اعتبارات تدوین کرده‌ایم و یکی از رویکردهای همایش، تشریح این برنامه‌ها برای مسئولان و کارشناسان سازمان دارالقرآن است.

بهبودی در خصوص رویکرد دوم همایش مذکور اظهار داشت: سال 93 به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ نامگذاری شده و ما این موضوع را بر خود فریضه می‌دانیم که برای پیگیری آن تلاش کنیم و سازمان تبلیغات به عنوان یکی از دستگاه‌های مهم کشور همه تلاش خود را برای عملیاتی شدن راهکارهای تحقق موضوعات فرهنگی به کار می‌بندد.

اجرای کامل برنامه‌های سازمان با هزینه کرد یک سوم بودجه

مدیر امور مؤسسات و استان‌های سازمان دارالقرآن از تخصیص یک سوم اعتبارات دولتی برای برنامه‌های امسال سازمان خبر داد و گفت:‌ یکی دیگر از برنامه‌های سازمان در سال 93 این است که طرح‌های پیش‌بینی شده را با یک سوم اعتبارات دولتی و مصوب به سرانجام برساند به این صورت که باید مسئولان استان‌ها تلاش کنند دو سوم دیگر هزینه‌ها را از راه‌های دیگر جذب کنند.

برگزاری نمایشگاه محصولات قرآنی در کنار همایش

بهبودی از برگزاری نمایشگاه محصولات و دستاوردهای قرآنی در کنار این همایش خبر داد و گفت: برای اشراف بیشتر کارشناسان و مسئولان سازمان در سراسر کشور نمونه‌ای از محصولات مؤسسات و سازمان دارالقرآن را در حاشیه برگزاری همایش در قالب نمایشگاه به حاضران ارائه می‌کنیم.

وی در پایان از برگزاری این همایش در مجتمع یاوران «مهدی‌(عج)» شهر مقدس قم در روز‌های پنجم تا هفتم اردیبهشت‌ماه 1392 خبر داد.
انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها