امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78411
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 56
«نادر شکوری» تهیه‌کننده این مجموعه در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس: این مجموعه به ذکر خاطرات خنده‌دار افراد مختلف اختصاص دارد و در قالب ...

«نادر شکوری» تهیه‌کننده این مجموعه در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس: این مجموعه به ذکر خاطرات خنده‌دار افراد مختلف اختصاص دارد و در قالب «خنده از ته دل» افراد مختلف خاطراتی تعریف می‌کنند که تماشاگر به جای جوک‌های ساختگی که عموما درباره اقوام و ملیت های مختلف است، به رویدادها و ماجراهای واقعی بخندد.

شکوری ادامه داد: برای تولید این مستند به استان‌های مختلف کشور سفر خواهیم کرد و تا امروز در استان‌های گیلان، مازندران، تهران، گلستان، البرز، اصفهان و کرمان به سراغ خاطرات شیرین هم وطنانمان رفته‌ایم.

وی اظهارداشت: این خاطرات چون واقعی است بر دل نیز خواهد نشست. همچنین می‌تواند ایده‌ای باشد برای برنامه‌سازان و فیلمسازان مختلف تا از اتفاقات خنده‌داری که به زندگی روزمره مردم نزدیک است، استفاده کنند. شاید ساختن جوک درباره اقوام مختلف براساس برخی نظریه ها براستی کار استعمارگران باشد، اما واقعیت این است که امروز خود ما داریم این کار را می کنیم و درباره هموطنان خودمان جوک می سازیم و می گوییم و به هم می خندیم.

شکوری گفت: امیدوارم «خنده از ته دل » با مشارکت مردم به یک برنامه جذاب و دیدنی برای با هم خندیدن بدل شود.

پخش این مجموعه مستند از ابتدای اردیبهشت ماه در شبکه مستند آغاز می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها