امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78412
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در رشته گرافیک «سید اسدالله چهره پرداز» ، طراح گرافیک و فونت های فارسی و مدرس دانشگاه (استاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در رشته گرافیک «سید اسدالله چهره پرداز» ، طراح گرافیک و فونت های فارسی و مدرس دانشگاه (استاد راهنمای بیش از دویست پایان نامه دانشگاهی در زمینه تایپوگرافی و طراحی حروف و نشانه)،‌ «مصطفی اوجی» دانش آموخته کارشناسی ارشد طراحی گرافیک از کالج هنر انگلستان و عضو هیات علمی دانشگاه هنر، «مهرداد کشتی آرا» طراح گرافیک، عضو هیات علمی و مدیر گروه چاپ دانشگاه هنر تهران،‌  آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره را انتخاب و داوری می کنند.

مسئول جشنواره و اکسپو محمدرضا کمره ای سردبیر مجله مکعب و شمسه است و دبیر بخش گرافیک جشنواره را فریدون مردانی مدرس گرافیک دانشگاههای شریعتی و سوره برعهده دارد.

این جشنواره شامل بخش لوگوتایپ (نشانه نوشته) با موضوع  بسم الله و اسماء الحسنی  و بخش پوستر با سه موضوع بسم الله  و اسماء الحسنی، رمضان- تایپوگرافی ادعیه و مناجات کوتاه است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره از 25 فروردین تا25  اردیبهشت 1393 به مدت یک ماه فرصت دارند تا آثار خود را به نشانی دبیرخانه: تهران- خیابان ولی‌عصر(عج)- خیابان توانیر- خیابان نظامی‌گنجوی،  کوچه هفت‌پیکر،  نبش ن‌بست شیرازی- پلاک 7 ارسال کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار