امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78417
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری البرز، حسن تقدس‌نژاد ضمن بازدید از محوطه سایت و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری البرز، حسن تقدس‌نژاد ضمن بازدید از محوطه سایت و استودیوهای ساختمان شماره 2 شهدای رادیو در کرج از اجرای مطلوب فعالیت‌های عمرانی ابراز رضایت کرد و گفت: حضور یک شبکه رادیویی سراسری در خارج از استان تهران فرصت مناسبی است که مسئولان استان البرز می‌توانند از آن به بهترین شکل بهره‌برداری کنند.

وی همچنین در دیدار با مدیران رادیو دانش و ایران‌ صدا در جریان کامل فعالیت‌های عمرانی و صرفه‌جویی بسیار مناسبی که در این مجموعه انجام شده، قرار گرفت و از تلاش‌های مستمر آن دسته از مدیرانی که در پروژه‌های عمرانی سهیم بودند، تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این نشست علی سیفی مدیر رادیو دانش و ایران ‌صدا گزارشی از نحوه تعامل و همکاری ادارات خدمات‌رسان البرز به این مجموعه ارائه کرد.

وی به ظرفیت بالای شبکه‌های رادیویی دانش و ایران صدا در جذب مخاطب و نیز بهره‌گیری بهینه از توان و نیروی انسانی اشاره کرد و ادامه داد: امید است روند صعودی موفقیت‌ها و دستاوردهای این دو شبکه رادیویی در آینده نیز تداوم یابد.

سیفی گفت: ارتباط این شبکه رادیویی با دو وزارتخانه، علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش و همچنین دو معاونت ریاست جمهوری «سازمان حفاظت محیط زیست و علمی فناوری) در توسعه این استان تازه تاسیس نقش مهمی ایفا خواهد کرد.
انتهای پیام/2302/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار