امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78418
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله مرتضی مقتدایی عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید جامعة‌الزهرا(س) از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله مرتضی مقتدایی عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید جامعة‌الزهرا(س) از 30 سال تلاش حجت الاسلام طباطبایی در مدیریت این مرکز تقدیر کرد و اظهار داشت: جامعة‌الزهرا(س) با تلاش هیئت‌ امنایی که در آن شخصیت‌هایی از جمله آیت‌الله فاضل لنکرانی، آیت‌الله مشکینی، آیت‌اله موسوی اردبیلی و... حضور داشتند شکل گرفت و در طول این سال‌ها حجت‌الاسلام طباطبایی به عنوان سرباز پرتلاش حوزه در این مسیر ایفای نقش کرد.

وی با اشاره به اینکه جامعة‌الزهرا(س) دارای برکات فراوانی بوده است اظهار کرد: این مجمموعه با تکیه بر افراد پرتلاش توانسته در مسیر ترویج علوم دینی در داخل و خارج از کشور گام برداشته و به خوبی ایفای نقش کرده است.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری عنایت و توجه ویژه‌ای به جامعة‌الزهرا(س) دارند گفت: امروز شاهد هستیم جامعة‌الزهرا(س) به بلوغ رسیده است.

مقتدایی اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین انتظارات رهبری از حوزه‌های علمیه مسئله تحول است و ایشان در سفر خود به قم این مسئله را بسیار مورد تاکید قرار دادند.

وی ضرورت تحقق فرمایش مقام معظم رهبری را مورد تأکید قرار داد و یادآور شد: باید حوزه علمیه در کنار پاسخگویی به نیازهای روز جامعه به مسئله تحول نیز توجه داشته و در تحقق آن بکوشد.

رئیس شورای سیاستگذاری حوزه‌های علمیه خواهران در خصوص انتخاب حجت‌الاسلام هاشمیان به عنوان مدیر جدید جامعة‌الزهرا(س) گفت: این انتخاب با رأی هیئت امنا و تائید شورای سیاستگذاری حوزه‌های علمیه خواهران انجام شده و رهبر معظم انقلاب نیز این انتخاب را مورد تأیید قرار دادند.
انتهای پیام/2258/ق30
برچسب ها:
آخرین اخبار