امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78421
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی در مورد ویژه برنامه های شبکه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی در مورد ویژه برنامه های شبکه های صدا و سیما در زمان سال تحویل، گفت: به نظر من بهتر است که در چنین ویژه برنامه هایی، مثلا یک پزشک موفق، یک معلم موفق و از همه اقشار و طیف های جامعه حضور داشته باشند.
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت بهره‌گیری از فرهیختگان و افراد موفق دیگر حوزه ها در ویژه برنامه های صدا و سیما، خاطر نشان کرد: نباید ارزش بیش از حد برای یک قشر خاص قائل باشیم و فقط از آن افراد در برنامه های تلویزیون دعوت کنیم.
 
مطهری همچنین ادامه داد: همه اقشار زحمت می کشند اما برخی اقشار کارشان نمود دارد و برخی ندارد، بنابراین اینکه ویژه برنامه ها منحصرا از بازیگران و ورزشکاران به عنوان میهمان دعوت کنند، چندان مناسب نیست.
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژه برنامه سال تحویل شبکه آموزش در نوروز 93، گفت: دعوت از چهره های ادبیات مثل علی موسوی گرمارودی ، ساعد باقری و بهاء الدین خرمشاهی کار خوبی بود.
 
این عضو کمسیون فرهنگی مجلس نهم، با اشاره به ویژه برنامه نوروز شبکه آموزش سیمای جمهوری اسلامی و دعوت از بزرگان ادبیات کشور، تاکید کرد: این اقدام کار خوبی بود که شبکه آموزش در ویژه برنامه نوروز انجام داد و در راستای همان صحبتی است که من به آن اشاره کردم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها