امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78422
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیداحسان باقری مستندساز و کارگردان مستند «ضلع غربی ساختمان پزشکان» در واکنش به بازپخش مجدد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیداحسان باقری مستندساز و کارگردان مستند «ضلع غربی ساختمان پزشکان» در واکنش به بازپخش مجدد سریال «ساختمان پزشکان»‌ از شبکه آی فیلم مطلبی را در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار داده است که متن کامل از به شرح ذیل است:

کنار پله های هواپیما سلام کردم و خودم را معرفی کردم. اصلا انتظار نداشتم که مرا بشناسد ولی می شناخت! گفت مشتاق دیدار. گفتم: من که هفت هشت ماه است مشتاق دیدار شما هستم! تعجب کرد و گفت: خبر نداشتم ولی مستند شما را دیده‌ام، خیلی خوب بود باور کنید ما اصلا خبر نداشتیم و نمیدانستیم که این مسائل مطرح است. شماره مرا گرفت. به محض اینکه روی صندلی هواپیما نشستم تلفنم زنگ خورد: سلام از دفتر آقای پورمحمدی مدیر شبکه 3 تماس میگیرم خدمتتون هفته بعد سه شنبه ساعت 2 در خدمتیم. از این سرعت آقای پورمحمدی که هنوز چند دقیقه از صحبت با او کنار پله‌های هواپیما نگذشته بود جا خوردم. وقتی به اصفهان رسیدیم در حال پیاده شدن از هواپیما با این که سعی کردم دوباره روبرو نشویم مرا دید و گفت: کجا می‌رید؟ من هم که برای اکران مستند ضلع غربی ساختمان پزشکان به دانشگاه اصفهان دعوت شده بودم با اینکه سختم بود جریان را گفتم. خلاصه با همراهی ایشان و ماشین صداو سیما تا محل نقد سریال های صدا و سیما رفتم. در راه هم کمی حرف زدیم و بعد هم چند دی وی دی مستند را خواستند که تقدیم کردم...

پرده دوم: هفته بعد راس ساعت دو وارد اتاق ایشان شدم و یک ساعتی سخن گفتیم خلاصه اینکه ایشان نقد های مستند را کاملا قبول داشتند و حتی آمادگی پخش آن را داشتند و طی نامه ای به دکتر دارابی از ایشان در این موضوع اجازه خواستند که هیچ وقت این اجازه صادر نشد. تنها دلخوشی ام بعد از جلسه این بود که ایشان فرمودند که یکی از بزرگان و دلسوزان فرهنگی نظام هم به ایشان (در جلسه افطار ماه مبارک رمضان 90، دقیقا در زمان پایان پخش سریال) و هم به آقای ضرغامی درباره پخش این سریال اعتراض کرده اند!

پرده سوم: اربعین امسال کنار گنبد نورانی حضرت امام حسین علیه السلام در حال عکاسی بودم که با شخصی آشنا شدم که بعدا فهمیدم از مدیران معاونت سیما هستند و ایشان در دفاع از گله من از دکتر دارابی میگفتند که باور کنید ایشان در جلسه ای با مسوولین شبکه ها مستند شما را پخش کرده اند و تذکر داده اند و چه و چه.

پرده آخر: از 18 فروردین ماه 93 شاهد باز پخش سریال ساختمان پزشکان از شبکه آی فیلم هستیم.همین

در صورت عدم مشاهد می‌توانید مستند ضلع غربی ساختمان پزشکان،پژوهش و اخبار آن را در Zelegharbi.ir  ببینید.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها