امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78425
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کیومرث طهماسبی در نشستی با شهردار تبریز گفت: با همکاری مسئولان استان آذربایجان شرقی و مشارکت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کیومرث طهماسبی در نشستی با شهردار تبریز گفت: با همکاری مسئولان استان آذربایجان شرقی و مشارکت شورای شهر و شهرداری تبریز، هجدهمین جشنواره تولیدات در روزهای هفتم و هشتم خرداد در شهر تبریز برگزار خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را معرفی بهترین آثار تولیدی از نظر کیفی و کمی عنوان کرد و افزود: بخش های اصلی این جشنواره شامل بخش تلویزیون ، رادیو ، خبر ، تحقیق و پژوهش ، موسیقی است و در بخش های جنبی نیز نهادها و ارگان های مختلف از سراسر کشور حضور خواهند داشت.

معاون امور استان‌ها این جشنواره را فرصت خوبی برای استان آذربایجان شرقی برشمرد و خاطرنشان کرد: هنرمندان شرکت‌کننده از سراسر کشور در این جشنواره با بزرگی و فرهنگ غنی این مردم آشنا می‌شوند و آن را در سطح کشور مطرح می‌کنند.

وی ابراز امیدواری کرد، شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز با همت و تجربه ای که در بخش های مختلف اجرایی در طی سال های گذشته داشته‌اند در برگزاری این جشنواره همکاری ویژه‌ای با دست‌اندرکاران آن داشته باشند.

دکتر نجفی شهردار کلانشهر تبریز هم با بیان اینکه شهرداری در بحث مدیریت شهری وظیفه دارد در کنار مسائل شهری به حوزه فرهنگ نیز توجه داشته باشد ، گفت : با توجه به نام گذاری امسال به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی مقام معظم رهبری ان‌شاءالله این رویداد فرهنگی در تبریز فرصتی مناسب و ویژه برای معرفی فرهنگ غنی آذربایجان و تبریز خواهد بود.

وی در ادامه افزود: فرهنگ، قابلیت‌ها و پتانسیل‌های آذربایجان شرقی مخصوصاً کلانشهر تبریز در حوزه های مختلف از جمله تاریخی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی آن طور که باید معرفی و بیان نشده؛ لذا برگزاری این جشنواره که هر دوره در یک استان توسط سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود، فرصت خوبی است تا این قابلیت ها را برای هنرمندان سراسر کشور معرفی کنیم.

نجفی با تشکر از مسئولان سازمان صدا و سیما به خاطر موافقت میزبانی این شهر برای برگزاری هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی، تأکید کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز تمام توان خود را برای برگزاری هر چه بهتر این جشنواره به کار خواهند گرفت.

نواداد، مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی نیز ضمن سپاسگذاری از شورای اسلامی و شهرداری کلانشهر تبریز به خاطر قبول میزبانی این جشنواره گفت: صدا و سیما برای قبل و هنگام برگزاری جشنواره با تهیه و تولید برنامه‌هایی درخصوص معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهر تبریز و پخش آن‌ها از شبکه‌های استانی برنامه ریزی کرده است.

وی افزود: از امروز جلسات جشنواره به صورت مستمر و جدی با راه اندازی کمیته های تخصصی در سازمان و کمیته های استانی به تناسب کمیسیون های موضوعی تهران با مسئولیت واحدهای مشابه در مرکز آذربایجان شرقی تشکیل می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها