امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78465
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 53
ماموستا مصطفی محمودی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا (س) نماد یک ...

ماموستا مصطفی محمودی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا (س) نماد یک زن کامل و الگویی مناسب برای زنان مسلمان است.

وی افزود: زنان و مادران جامعه اسلامی باید از حضرت فاطمه زهرا (س) در تربیت فرزندان و همسرداری الگو بگیرند و راه ایشان را راه خود قرار دهند.

محمودی تاکید کرد: با توجه به مشکلات جامعه و تهاجم فرهنگی که از سوی دشمنان اسلام و انقلاب صورت می‌گیرد مادران باید در تربیت فرزندان از آموزه‌های دینی بهره گیرند و با گام گذاشتن در راه حضرت فاطمه زهرا فرزندانی با ایمان تربیت کنند.

وی با اشاره به عظمت روز تولد حضرت فاطمه زهرا (س) تصریح کرد: فاطمه سرور زنان بهشت و فرزندان او، حسن و حسین سرور جوانان بهشت هستند، چه بسا سزاوار است که زنان و مادران نیز از ایشان الگو بگیرند و در راه ایشان قدم بردارند.

محمودی خاطرنشان کرد: همه می‌دانند که حضرت فاطمه زهرا (س) یک نمونه بارز حجاب و پوشش است و عزت زن به حجاب او در جامعه است که زنان ما می‌توانند با تأسی از روش زندگی حضرت فاطمه و دیگر زنان پاک اسلام آینده خوبی را برای خود و دیگر زنان در جامعه اسلامی رقم زنند.

امام جمعه پیرانشهر به بیان صفاتی برتر از حضرت فاطمه (س) عنوان کرد: زنان خانه‌دار یا شاغل باید در امور اقتصادی با همسران خود مشارکت اقتصادی داشته باشند و در پیشبرد اهداف اسلامی تلاش کنند.

محمودی اعلام کرد: ارزش زن به این است که در راه حضرت فاطمه (س) قدم بردارد و اسلام را فرهنگ خود قرار دهد تا به سعادت دنیوی و اخروی دست یابد.
انتهای پیام/61007/صا20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها