امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78469
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله احمد محسنی گرکانی رئیس دیوان عالی کشور در حاشیه مراسم سالگرد ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله احمد محسنی گرکانی رئیس دیوان عالی کشور در حاشیه مراسم سالگرد درگذشت آیت‌الله رضوانی و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه همه مسئولین برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید تلاش کنند، اظهار داشت: بحث مفاسد اقتصادی موضوعی کلی، جامع و فراگیر است. کسانی که در کشور مرتکب مفاسد اقتصادی می‌شوند باید به صورت جدی شناسایی شوند.

وی افزود: همچنین کسانی که اموال و حقوق‌شان از بین رفته است، باید به واحد مبارزه با مفاسد اقتصادی دستگاه قضایی شکایت کنند و حتما باید به این شکایات رسیدگی شود.

رئیس دیوان عالی کشور با اشاره به نقش دولت در مبارزه با مفاسد اقتصادی خاطرنشان کرد: دولت باید به شدت مراقب اموالی که به بیت‌المال تعلق دارد، باشد و به صورت جدی مسائل را رصد کند. درباره مجلس نیز اگر چه از نظر اجرایی مسئولیتی ندارد اما باید در وضع قوانین مناسب اهتمام جدی نشان دهد.

وی در پایان گفت: اگر از کسی حقی ضایع شده باشد باید برای احقاق حقوق خود اقدام کند چراکه ما قانون داریم. گاهی از اشخاص و یا منابع دولتی حقی ضایع می‌شود که لازم است حتماً نسبت به رسیدگی به مشکلات اقدام جدی صورت گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار