امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78470
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 96
محسن دارایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر اظهار داشت: گندم خریداری شده مازاد بر نیاز ...

محسن دارایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر اظهار داشت: گندم خریداری شده مازاد بر نیاز کشاورزان در استانهای بوشهر، خوزستان و فارس بوده است که پول همه کشاورزان بلافاصله بعد از ارائه اطلاعات خرید از سوی مباشران به بانک سپه پرداخت شده است.

سخنگو و مدیر خرید تضمینی گندم، برنج و چای کشور افزود: تا 15 دقیقه بعد از اینکه اطلاعات خرید گندم در قالب فلاپی به شعبات بانک سپه در هر نقطه‌ای از کشور واصل شد، پول گندم‌کار به حسابش واریز می‌شود.

وی همچنین گفت: البته بعد از خرید گندم تا رسیدن اطلاعات به بانک مراحلی از جمله حمل و بررسی سن زدگی و تایید از سوی نمایندگان خرید یعنی شرکت بازرگانی دولتی و سازمان تعاون روستایی باید طی شود که این مدت زمانی به بانک نمی‌شود.

به گفته دارایی میزان گندم خریداری شده در سال جاری توسط 6 مرکز خرید و در قالب 2440 محموله بوده است.

امسال 11 هزار میلیارد تومان برای خرید تضمینی گندم به قیمت 1050 تومان گندم معمولی و 1080 تومان گندم دوروم (گندم ماکارونی) اختصاص یافته است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها