امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78474
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 36
ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، در خصوص افزایش نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی در سال جاری گفت: طبق قانون باید از فردا افزایش نرخ اجرایی ...

ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، در خصوص افزایش نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی در سال جاری گفت: طبق قانون باید از فردا افزایش نرخ اجرایی می‌شد.

وی افزود: در سال گذشته شهرداری لایحه‌ای را به شورا ارائه کرد و در آن شورا افزایش نرخ را مورد بررسی قرار داد و در نهایت به تصویب رساند و همچنین فرمانداری تهران نیز این لایحه را تأیید کرد و مکتوب آن موجود است.

قناعتی با تأکید بر اینکه از اول اردیبهشت این قانون می‌توانست اجرایی شود گفت: اما نماینده استاندار تهران در جلسه شورا از اعضا درخواست کرد که برای افزایش نرخ‌ها دست نگه دارند تا بحث فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها اجرایی شود تا دو بار افزایش نرخ نداشته باشیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه گفت: البته در شورا افزایش نرخ امسال را بر اساس تورم در نظر گرفتیم اما اگر افزایش قیمت‌های حامل‌های انرژی بسیار زیاد باشد و شهرداری را دچار مشکل کند به شهرداری اعلام کردیم که لایحه‌ای را در این باره به شورا ارائه کند اما در مجموع افزایش نرخ‌ها را بر اساس نرخ تورم در نظر گرفته‌ایم.

وی تأکید کرد: تا آخر هفته جاری افزایش نرخ‌های حمل و نقل عمومی در تهران اجرایی می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها