امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78477
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 41
  به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قاضی ناصر سراج ظهر امروز در حاشیه افتتاح کلینیک تخصصی دندانپزشکی قوه قضاییه در پاسخ به ...

  به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قاضی ناصر سراج ظهر امروز در حاشیه افتتاح کلینیک تخصصی دندانپزشکی قوه قضاییه در پاسخ به سئوال خبرنگاران درباره اتهام ب - ز، گفت: این پرونده پس از انجام تحقیقات به دادسرای تهران ارسال شده است.

وی همچنین درباره پرونده اتوبوس‌های اسکانیا نیز گفت: اسکانیا یک شرکت خصوصی بوده و سازمان بازرسی کل کشور نمی‌تواند به این پرونده ورود پیدا کند اما ما بر روند فعالیت سازمان استاندارد که مجوزهای لازم برای ورود اسکانیا را صادر کرده نظارت خواهیم کرد.

قاضی سراج درباره پرونده تشکیل شده درباره پرونده ستاد سوخت، گفت: این پرونده هم مدتی است به دادسرای تهران رفته و باید سرانجام آن را از دادسرا پیگیر شویم.

یکی از خبرنگاران خطاب به سراج گفت: برخی از سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی و خصوصی پس از اعطای مرخصی 9 ماهه زایمان اقدام به اخراج کارمندان خود کرده‌اند، آیا سازمان بازرسی به این موضوع ورود پیدا خواهد کرد؟ وی پاسخ داد: به طور قطع سازمان بازرسی کل کشور بر هر کار خلاف قانونی ورود کرده و آن را مورد بررسی قرار خواهد داد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها