امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78485
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتخابات هیأت مدیره خانه تئاتر روز گذشته در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار شد.   این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتخابات هیأت مدیره خانه تئاتر روز گذشته در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار شد.
 
این مراسم با تمام حواشی هر ساله‌اش این بار کمی متفاوت تر از گذشته برگزار شد.

ابتدا اینکه بدلیل نبود نور سالن ایرج راد مدیرعامل خانه تئاتر با چراغ قو گزارش خود را قرائت کرد سپس گزارش عملکرد یکساله صنف در اختیار همه حاضرین قرار گرفت.

در این مراسم هر کاندیدا 2 دقیقه وقت سخرانی داشت که به دلیل حمل صندوق رای همزمان با سخرانی کاندیداها جو را دگرگون کرد. این در حالی بود که بازرسان از حاضرین درخواست می‌کردند که بعد از سخرانی ها آرای خود را درون صندوق بیاندازند.

این روند باعث شد تا رضا دادویی رئیس شورای نظارت و ارزشیابی اداره‌کل هنرهای نمایشی که به عنوان کاندیدای انتخاب هیأت مدیره خانه تئاتر نیز در این گردهمایی حضور داشت با کنایه نسبت به انتخابات ریاست جمهوری سخن گفت. رئیس شورای نظارت و ارزشیابی مرکز هنرهای نمایشی گفت: مانند انتخابات ریاست جمهوری که پیش از اعلام کاندیداها، آرا به داخل صندوق‌ها ریخته می‌شد، در انتخابات خانه تئاتر نیز این شرایط وجود دارد.

در ادامه علیرضا نادری نیز گفت: نامگذاری سال 93 به نام «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» به عنوان لحظه تاریخی هنر ایران تبدیل شده است، امسال توپ در زمین ما هنرمندان است. این فرصت برای تمام کسانی که خواستار توجه به عرصه فرهنگ و هنر بودند، فرصتی طلایی است. ما می‌توانیم از این فرصت طلایی استفاده کنیم یا آن را از دست بدهیم. 

در نهایت انتخابات هیأت مدیره خانه تئاتر با تمام حواشی خود به پایان رسید و چهره‌های جدیدی چون علیرضا نادری، قطب‌الدین صادقی، حسین کیانی، حمید پورآذری و علی‌اصغر دشتی برای حضور در هیأت مدیره خانه تئاتر انتخاب شدند.

ایرج راد، عزت‌الله انتظامی، بهزاد فراهانی، محمد بهرامی و محمد ساربان نیز دیگر چهره‌هایی بودند که برای حضور در هیأت مدیره خانه تئاتر رأی آوردند.

مهدی قلعه و رویا بختیاری نیز به عنوان بازرسان هیأت مدیره انتخاب شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها