امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7849
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۴
تعداد بازدید: 107
به گزارش فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «واشنگتن‌تایمز»، «ران پل»، جمهوری‌خواه سابق «تگزاس» و یکی از نامزدهای جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست‌جمهوری ...

به گزارش فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «واشنگتن‌تایمز»، «ران پل»، جمهوری‌خواه سابق «تگزاس» و یکی از نامزدهای جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست‌جمهوری 2012 آمریکا روز دوشنبه از جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها به دلیل نادیده گرفتن دلیل اصلی و واقعی حملات «بنغازی»،  تأکید کرد که حمله به کنسولگری آمریکا در شهر «بنغازی» در نتیجه حمایت آمریکا از مداخله در کشورهای خارجی و پیامدهای ناخواسته آن است.

وی در سرمقاله‌ای که در روزنامه واشنگتن‌تایمز به چاپ رسید، تأکید کرد که بحث‌هایی که بعد از حمله به کنسولگری آمریکا در بنغازی در کنگره صورت می‌گیرد صورت می‌گیرد در واقع شبیه به موضوعات فرعی است تا اینکه تحقیق واقعی درباره انگیزه‌های پشت پرده این حمله باشد.

وی تصریح کرد: هیچ یک از نمایندگان جمهوری‌خواه و دموکرات آمریکا نمی‌خواهند درباره درس‌های واقعی بنغازی حرف بزنند که این درس‌ها مداخله‌گری است که همیشه با پیامدهای ناخواسته‌ای همراه است.

پل اینگونه ادامه داد: حمله آمریکا به لیبی به رها شدن اسلام‌گرایان افراطی شد که این اسلام‌گرایان کشور را تخریب کردند و هزاران نفر را به قتل رسانند و سفیر آمریکا را کشتند.

نامزد ریاست‌جمهوری انتخابات آمریکا تأکید کرد که هر دو نمایندگان جمهوری‌خواه و دموکرات کنگره در حال مقصر دانستن یکدیگر هستند به طوریکه دموکرات‌ها بر این باورند که این نوع حمله تا حدی به واسطه طرح کاهش بودجه‌ جمهوری‌خواهان بوده است و جمهوری‌خواهان نیز در حال مقصر دانستن دولت «باراک اوباما» رئیس‌جمهوری آمریکا هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها