امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78506
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۵۱
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پس از اخبار منتشره درباره لیست بازیکنان پرسپولیس برای فصل‌ آینده بهروز منتقمی قائم‌مقام باشگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پس از اخبار منتشره درباره لیست بازیکنان پرسپولیس برای فصل‌ آینده بهروز منتقمی قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد که دایی هنوز لیستی به باشگاه نداده و بازیکنان مورد نیاز خود را اعلام نکرده است. همچنین با توجه به حادشدن موضوع پرونده خلعتبری، محمد رویانیان از رئیس سازمان لیگ(مهدی تاج) خواست قولی که به وی در مورد خلعتبری داد را عملی کند.

تاج به رویانیان قول داده بود در صورتی که پرسپولیس رضایت‌نامه خلعتبری را بگیرد و او در لیگ خلیج عربی امارات بازی نکند بابت پول رضایت‌نامه او به رویانیان کمک خواهد کرد که اگر این پول به پرسپولیسی‌ها پرداخت شود قسط آخر عجمانی‌ها قابل پرداخت است.

همچنین حسینی رئیس روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس در مورد نامه فیفا بابت کاروالیهو اظهار داشت: باید 7 هزار و 500 فرانک سوئیس و 63 هزار دلار به کاروالیهو پرداخت می‌کردیم اما پول مربی پرداخت شده و فقط باید 5 هزار و 500 فرانک سوئیس تا 11 اردیبهشت به فیفا پرداخت کنیم که این پول را هم پروین تقبل کرده تا فردا به حساب فیفا واریز شود. البته 11 اردیبهشت آخرین مهلت ما برای پرداخت این پول است.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها