امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78533
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 80
محمد تقی توکلی عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد اینکه با ...

محمد تقی توکلی عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد اینکه با توجه به اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها دولت چه حمایت‌هایی را از بخش کشاورزی به عنوان تأمین کننده مواد غذایی کشور باید انجام دهد، گفت: قانون هدفمندی یارانه میزان حمایت از بخش تولید، که کشاورزی هم جزء آن بخش‌ به شمار می‌رود، را مشخص کرده است.

وی افزود: دولت مبلغ 10 هزار میلیارد تومان از محل درآمد حاصل از افزایش قیمت حامل‌های انرژی را برای بسته‌های حمایتی بخش تولید در نظر گرفته، ولی هنوز بسته‌های حمایتی را ارائه نکرده است.

عضو کمیسیون کشاورزی تصریح کرد: از آنجا که کشاورزی در ایجاد امنیت غذایی تأثیرگذار است و کشور در شرایط تحت فشار بین‌المللی مثل تحریم‌ قرار دارد، باید کشاورزی محور تولید کشور شود و نسبت به سایر بخش‌ها از اهمیت بیشتری برخوردار باشد.

وی افزود: در تمام دنیا برای تأمین کالاهای اساسی از تولیدات کشاورزی حمایت می‌شود، بنابراین دولت برای اینکه بتواند غذای مردم کشور را تأمین کند، باید بخش کشاورزی را تقویت و با حمایت‌ از این بخش کشاورزی را اقتصادی کند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها