امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7854
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۴
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، اعلام کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، اعلام کرد: سازمان وظیفه عمومی صدور کارت الکترونیکی برای معافیت‌ها را از دی ماه سال 90 و صدور کارت های پایان خدمت را از مهرماه سال91 آغاز کرد.

وی افزود: براین اساس، کسانی که خدمت آنان از سال 85 به بعد به اتمام رسیده بود باید برای تعویض کارت پایان خدمت خود تا پایان سال 91 اقدام می‌کردند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی از تمدید مهلت تعویض کارت‌های پایان خدمت خبر داد و افزود: دارندگان این کارت تا اول تیر ماه فرصت دارند تا نسبت به تعویض اقدام کنند.

وی افزود: کارت‌های پایان خدمت از سال 85 به بعد از تاریخ 1/4 /92 دیگر اعتبار ندارند و دارندگان این کارت در صورت انجام کارهای اداری با مشکل روبرو خواهند شد اما تعویض همچنان ادامه دارد و افراد می‌توانند به مراکز پلیس +10مراجعه کنند.

سردار کریمی همچنین از فراخوان دارندگان کارت‌های پایان خدمت از سال 70 به بعد خبر داد و تصریح کرد: تمام کسانی که از سال 70 به بعد خدمتشان به اتمام رسیده می‌توانند از اول خرداد ماه نسبت به تعویض کارت خود با مراجعه به پلیس +10 اقدام کنند.

وی یادآور شد: مدت تعویض تا اول آذرماه است و پس از این تاریخ، تمامی کارت‌های پایان خدمت از سال 70 به بعد، اعتبار نخواهند داشت. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار