امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78547
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 80
به گزارش گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر علیرضا صباحی فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ...

به گزارش گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر علیرضا صباحی فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در مراسم صبحگاه این قرارگاه ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن و تبریک به مناسبت روز ارتش، گفت: امسال در رژه روز ارتش فقط بخشی از توانمندی‌های قرارگاه پدافند هوایی به نمایش گذاشته شد و این دستآوردها که به دست توانمند جوانان و دانشمندان کشور شکل گرفته، اجازه هرگونه تحرکی را از دشمنان سلب کرده است.

وی در ادامه افزود: در دیداری که اخیرا فرمانده قرارگاه با مقام معظم رهبری داشتند، معظم‌له تدابیر بسیار مهمی را در رابطه با پدافند ابلاغ فرمودند که یکی از این سیاست‌ها اهتمام جدی قرارگاه در رابطه با جنگ الکترونیک و دفاع الکترونیک بود و حضرت آقا از عملکرد پدافند هوایی ابراز رضایت کردند.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی تصریح کرد: در سه سال اخیر اقدامات تاکتیکی قرارگاه پدافند هوایی نسبت به گذشته افزایش داشته است، در پاییز 92 نسبت به همین بازه زمانی در سال 89 اقدامات تاکتیکی و اخطار به هواپیماهای بیگانه افزایش 10 برابری داشته است و یکی از موارد رضایت فرماندهی معظم کل قوا در حوزه کشف و شناسایی در قرارگاه پدافند هوایی است که به یاری خداوند پیشرفت محسوسی در این حوزه شاهد بوده‌ایم.

صباحی فرد در پایان گفت: رژه بسیجیان قرارگاه پدافند هوایی امسال برای نخستین بار و بسیار باشکوه انجام شد که مورد تقدیر سلسله مراتب قرار گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار