امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78551
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، دادستان عمومی تهران در دیدار با رئیس قوه قضائیه پاکستان در اسلام‌آباد، ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، دادستان عمومی تهران در دیدار با رئیس قوه قضائیه پاکستان در اسلام‌آباد، پیام رئیس قوه قضائیه کشورمان را برای سفر این مقام پاکستانی به تهران تقدیم وی کرد.

«عباس جعفری دولت آبادی» دادستان عمومی و انقلاب و هیئت همراه که به منظور شرکت در کنفرانس بینالمللی قضایی در اسلام‌آباد حضور دارند امروز (شنبه) با قاضی «حسین تصدق جیلانی» رئیس قوه قضائیه پاکستان دیدار کردند.

در این جلسه پیام آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه کشورمان جهت سفر جیلانی به تهران تقدیم وی شد.

در این دیدار که «علیرضا حقیقیان» سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان نیز در آن حضور داشت، دولت‌آبادی با اشاره به برخی ویژ گی‌های قوه قضائیه کشورمان از جمله استقلال قضات و قوه قضائیه، بر همکاری 2 کشور در زمینه مبارزه با تروریسم، مبارزه با فساد اقتصادی و پولشویی تأکید کرد.

جیلانی نیز با استقبال از دعوت به عمل آمده و با اشاره به پیوندهای مذهبی، دینی وفرهنگی دو کشور، بر آمادگی قوه قضائیه پاکستان جهت افزایش همکاری‌های 2 کشور در همه زمینه‌های قضایی تأکید کرد. 

رئیس قوه قضائیه پاکستان همچنین با ابلاغ سلام گرم خود به آیت الله آملی لاریجانی، ابراز امیدواری کرد که در آینده‌ای نزدیک به ایران سفر کند.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها