امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78558
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی رمضانی مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی با اشاره به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی رمضانی مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی با اشاره به برنامه‌های این مرکز در ایام نمایشگاه بین‌المللی کتاب با اشاره به تلاش این مرکز برای جبران عقب‌ماندگی خود در بازار نشر طی دو سال گذشته اظهار داشت: در نمایشگاه کتاب امسال 950 عنوان کتاب از تولیدات مرکز  ارائه خواهد شد .

وی با اشاره به ارائه 72 عنوان کتاب جدید با چاپ نخست در نمایشگاه کتاب افزود: تلاش داریم تا در هر روز از نمایشگاه کتاب یک اثر شاخص از تولیداتمان را معرفی و رونمایی کنیم. همچنین طرحی با عنوان شوق کتاب در دست اجرا داریم که بر اساس آن آثار مرکز روزانه با 30 درصد تخفیف ارائه می‌شود که این تخفیف بیش از همه متعلق به آثار پرفروش و جدید موسسه است.

رمضانی همچنین با اشاره به حضور نویسندگان مرکز اسناد انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب اظهار کرد: 5 نویسنده شاخص مرکز در ایام برپایی نمایشگاه در غرفه حاضر شده و از نزدیک با مخاطبان خود ارتباط برقرار خواهند کرد.

وی همچنین از عضو پذیری باشگاه مخاطبان مرکز در ایام نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: باشگاه مخاطبان ما در ایام نمایشگاه کتاب اقدام به عضوگیری و ارائه تسهیلات ویژه به بیش از 2 هزار عضو خود می‌پردازد و نظرات آنها را برای ارائه خدمات بهتر به آنها جمع‌آوری می‌کند.

رمضانی همچنین از انتشار کتاب‌هایی چون خداوندگار اشرف شامل خاطرات یکی از اعضاء شورای مرکز سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی، خیابان 42 شامل خاطرات محمد غرقی خبرنگار سازمان صدا و سیما در نیویورک، تاریخ شفاهی سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران و تاریخ شفاهی شورای نگهبان همزمان با ایام نمایشگاه کتاب خبر داد.

وی همچنین از ارائه چاپ دوم کتاب خاطرات علی جنتی وزیر فعلی فرهنگ و ارشاد اسلامی از سوی این موسسه در نمایشگاه کتاب امسال خبر داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها