امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78568
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 129
مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون موضوع اقتصاد مقاومتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا قوانین مفید در این حوزه و نیز قوانین مزاحم و همچنین قوانین صحیحی که اجرا نمی‌شود شناسایی شده و اقدامات لازم در ارتباط با تصویب طرح‌های جدید و نیز حذف قوانین مزاحم انجام شود.

وی افزود: با توجه به ابلاغ سیاست‌های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در حوزه بهداشت و درمان کارگروه ویژه پیگیری این موضوع در کمیسیون با ریاست حسین آذین تشکیل شد.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: همچنین در ارتباط با تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی در کمیسیون مقرر شد تا با مسئولیت داود محمدی نمایندگان کمیسیون‌های تخصصی مجلس (از هر کمیسیون یک نماینده) در این کارگروه حضور داشته باشند و بنا شد تا این کارگروه بر سازوکار دستگاه‌ها و سازمان‌ها در حوزه اقتصاد مقاومتی نظارت داشته و به رصد عملکرد آنها بپردازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها