امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78570
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 108
سیدعلی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون گفت: در ابتدای جلسه امروز، ریاست کمیسیون با اشاره به جلسه مشترک روسای ...

سیدعلی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون گفت: در ابتدای جلسه امروز، ریاست کمیسیون با اشاره به جلسه مشترک روسای کمیسیون تخصصی مجلس از تکلیف برای کمیسیون‌های تخصصی جهت برگزاری جلسات منظم با دستگاه‌های دولتی برای اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی خبر داد.

وی افزود: از آنجا که سیاست‌های فرهنگی یک جزء مهم از بحث اقتصاد و فرهنگ است قرار شد تا این کمیسیون نیز حضور مقتدرانه‌تری در این قضیه داشته باشد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی ادامه داد: مسئله بعدی بحث ارائه مجوز از سوی وزارت ارتباطات به رایتل جهت ارتباط تصویری است از آنجا که شورای عالی فضای مجازی بر طبق نظر علما ارتباطات تصویری را ممنوع اعلام کرده است اگر چنین امکانی برای رایتل فراهم شده باشد باید با آن برخورد شود.

طاهری همچنین به مصرف فرعی بودجه فرهنگی و اختصاص آن به برخی از دستگاه‌ها خبر داد و گفت: این دستگاه‌ها وظیفه فرهنگی ندارند و کمیسیون فرهنگی طی نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار برخورد با این قضیه شد.

وی افزود: لایحه جامع تعالی خانواده نیز بررسی آن به طور کامل در کمیسیون به پایان رسید و برای بررسی و تصویب نهایی به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارائه خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی همچنین از اصلاح دو ماده قانون خدمت وظیفه عمومی در این کمیسیون خبر داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها