امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78575
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به دیدار خود با نمایندگان خانواده‌های زندانیان بند 350زندان اوین گفت: چهار نفر به عنوان نماینده خانواده‌های زندانیان بند 350 زندان اوین با حضور مقابل کمیسیون امنیت ملی خواستار دیدار با آقای علی مطهری بودند که من نیز پیش آنها رفتم تا ببینم که آیا واقعاً این افراد فردی را در زندان دارند.

وی اضافه کرد: در دیدار با این افراد، آنها عنوان کردند که طی دیدارهایی که با زندانیان خود داشتند و نیز تماس‌هایی که برقرار کردند حال زندانی‌هایشان خوب بوده و هیچ مشکلی نداشتند و تنها دلیلشان برای اعتراض اخبار و شایعاتی بود که در این ارتباط مطرح بود.

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: یکی از این افراد می‌گفت در آخرین تماسی که با زندانی خود داشته‌ام به من گفته است من نمی‌توانم ملاقاتی داشته باشم و تا مدت زیادی به دیدار من نیا و این دلیل آن فرد برای اظهاراتش بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها