امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78576
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
محمدتقی توکلی عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به بررسی طرح نجات و ...

محمدتقی توکلی عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به بررسی طرح نجات و احیای دریاچه‌ها و تالاب‌های کشور در کمیسیون کشاورزی و نیز بررسی لایحه تسخیر پروتکل حفاظت از دریای خزر درباره آلودگی‌های ناشی از منابع و فعالیت‌های مستقر در خشکی گفت: چندین مورد از طرح نجات و احیای دریاچه‌ها و تالاب‌های کشور به تصویب رسید.

وی با اشاره به تهیه طرح مدیریت یکپارچه از سوی سازمان حفاظت محیط زیست که به تصویب کمیسیون کشاورزی رسیده است،‌ گفت:‌ در این طرح، نحوه بهره‌برداری از بسترهای تالاب‌ها و تعیین حقابه تعیین شده است؛ این طرح 27 بند دارد که 4 بند آن به تأیید کمیسیون رسید.

توکلی در بخش دیگری از این گفت‌وگو به برگزاری دومین جلسه کمیته بررسی اقتصاد مقاومتی اشاره و اظهار کرد:‌ از دستگاه‌های مختلف در بخش کشاروزی و خاک در مورد افزایش تولید و کاهش واردات و امنیت غذایی برنامه خواسته‌ایم.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد: درصددیم تعاملی میان بخش‌های آب و کشاورزی ایجاد شده تا راندمان برنامه‌ها را افزایش دهد.

وی با اشاره به خلاء‌های قانونی در این حوزه گفت: امیدواریم با همکاری مشترک در این زمینه و آینده کشور از نظر تولید کشاورزی به نتیجه خوبی برسیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها