امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78578
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 87
محمدجواد کولیوند نماینده مردم کرج و نایب رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

محمدجواد کولیوند نماینده مردم کرج و نایب رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوعش اظهار داشت: آقای باهنر نایب رئیس دوم مجلس مأموریت یافته بود اقدامات خانه ملت برای اقتصاد مقاومتی را تا 15 اردیبهشت ماه طی گزارشی در 3 حوزه قوانین همراه با اقتصاد مقاومتی، مغایر با اقتصاد مقاومتی و دارای خلأ مربوط به هر کمیسیون تخصصی استخراج کند که این کار در جلسه امروز کمیسیون شوراها آغاز شد تا گزارش آن را ارائه کنیم.

وی افزود: در این جلسه، اعضای کمیسیون پیشنهاد دادند این موضوع را کمیته‌های مشترک دولت و مجلس پیگیری کنند چرا که در سیستم اجرایی خلأها و موانع موجود را راحت‌تر می‌توان شناسایی کرد، اما اگر بخواهیم خودمان شناسایی کنیم، زمان و انرژی زیادی باید صرف شود، لذا مقرر شد این پیشنهاد طی نامه‌ای به آقای باهنر ارسال شود.

کولیوند تصریح کرد: در این جلسه همچنین کلیات 2 طرح محاسبات عمومی و اصلاح برخی از قوانین در راستای حمایت از تولید ملی نیز در دستور کار کمیسیون قرار داشت که به تصویب رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها