امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۴:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78582
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 209
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیروان، عبدالرضا عزیزی بعد از ظهر امروز در آیین پایان دوره آموزشی سربازان مرکز آموزش شهید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیروان، عبدالرضا عزیزی بعد از ظهر امروز در آیین پایان دوره آموزشی سربازان مرکز آموزش شهید بهشتی نیروی زمینی سپاه در شیروان اظهار داشت: دوره مقدس سربازی فرصت مناسبی برای تعمیق باورهای دینی، آمادگی جسمانی و حفظ و تقویت روحیه دفاعی و نظامی است.

وی گفت: دوره سربازی دوران بسیار خوبی برای تعمیق باورهای دینی و حفظ و تقویت روحیه دفاعی است که سربازان باید بکوشند نهایت بهره را از این دوران ببرند و در پایان خدمت سربازی تجارب ارزشمندی در این زمینه کسب کنند.

وی تصریح کرد: دوران خدمت سربازی در انقلاب اسلامی رویکردها و کارکردهای متفاوتی با زمان ستم‌شاهی و دیگر کشورها دارد و جوانان این دوران را دوره تازه‌ای در زندگی خود می‌دانند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین با اشاره به توانمندی‌های جوانان کشور بیان داشت: جوانان ایران اسلامی بیدارترین و هوشیارترین جوانان دنیا هستند.

به گفته وی امروز به برکت انقلاب اسلامی استعدادهای جوانان ایران شکوفا شده و افتخارآفرینی جوانان در عرصه‌های علمی این مرز و بوم موجب بهت و حیرت دنیا شده است.

عزیزی اضافه کرد: جوانان برومند ایران اسلامی همواره در عرصه‌های مختلف ولایت‌مداری و پیروی خود را از آرمان‌های بلند نظام مقدس اسلامی به اثبات رسانده و موجب افتخار و آبروی کشور شده‌اند.

فرمانده آموزشگاه رزم مقدماتی شهید بهشتی شیروان هم در این مراسم با اشاره به شعار "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" اظهارداشت: مردم و مسئولان باید در راستای اجرای فرامین رهبر انقلاب اسلامی همدل و هم‌صدا شوند.

سرهنگ پاسدار احمد آرائیان با تاکید بر اینکه تحقق این شعار راهبردی نیازمند عزم ملی و مدیریت جهادی است، گفت: الزامات اقتصاد و فرهنگ باید در جامعه نهادینه شود.

وی افزود: در مبحث عزم ملی نیز از آنجایی که اقتصاد و فرهنگ در کنار هم هستند باید همه مردم و اقوام مختلف با اتحاد و همدلی، اقتصاد و فرهنگ را ساماندهی کنند.

این مدرس دانشگاه افزود: مدیریت جهادی مزیت کشور در برابر تهدیدات اقتصادی و نرم دشمن است و این ابزار هرچه کارآمدتر و برنده‌تر باشد، دشمن کمتر در اهداف شوم خود موفق خواهد بود.

وی در پایان اظهارداشت: شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری  "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی " تعیین شده  است و این مهم بدون برنامه‌ریزی و استفاده بهینه از تمام ظرفیت‌های مادی و انسانی تحقق پیدا نخواهد کرد.

به گزارش فارس، در ادامه این مراسم از فراگیران و پایوران نمونه با اهدای جوایز قدردانی و به یکی از فراگیران آموزشی درجه رزم آور سوم به نمایندگی از دیگر فراگیران آموزشی اعطا شد.

در ابتدای این مراسم فرمانده آموزشگاه رزم مقدماتی شهید بهشتی شیروان به همراه نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار  شیروان و تنی چند از مسئولین شهرستان با حضور در مزار شهید گمنام آموزشگاه یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند و پس از آن از یگان‌های حاضر در میدان سان رفتند.

در پایان این مراسم فراگیران آموزشی با اجرای رژه نظامی کلاسیک ، حماسی و رژه نوین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقتدار خود را نشان دادند.

طی این دوره آموزشی، فراگیران با مدرک تحصیلی پیش دانشگاهی، دیپلم و زیر دیپلم از سه گردان امام علی (ع)، امام حسین (ع) و امام حسن (ع) حضور داشتند.

مشمولان خدمت سربازی استان‌های شرقی و شمالی در آموزشگاه شهید بهشتی نیروی زمینی سپاه شیروان آموزش می‌بینند.
انتهای پیام/63002/ش40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها