امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78597
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه ظهر امروز در مراسم افتتاح کلینیک تخصصی دندانپزشکی قوه قضاییه با اعلام این ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه ظهر امروز در مراسم افتتاح کلینیک تخصصی دندانپزشکی قوه قضاییه با اعلام این مطلب، افزود: وظیفه قوه قضاییه ورود به مسائل پزشکی و احداث چنین کلینیک‌هایی نیست بلکه وظیفه ما همان است که در قانون به آن اشاره شده است.

وی گفت: این وظایف نظیر گسترش عدالت و رسیدگی به دعاوی شهروندان است.

وی ابراز داشت: در این زمینه قوه قضاییه تمام تلاش خود را کرده که برای مثال می‌توان به جذب 4 هزار قاضی تا پایان برنامه پنجم اشاره کرد.

رئیس قوه قضاییه گفت: به طور قطع جذب این تعداد قاضی که نیمی از ظرفیت فعلی قوه قضاییه است موجب رفع اطاله دادرسی می‌شود.

آملی لاریجانی گفت: یکی دیگر از اقدامات دستگاه قضایی توسعه فن‌آوری اطلاعات بوده که در حال حاضر کمک می‌کند به اتقان آراء و نظارت بیشتر بر آرای صادر شده است.

وی گفت: اما اینکه چرا قوه قضاییه نسبت به ساخت این کلینیک و کلینیک‌های مشابه اقدام کرده این است که در فرامین مقام معظم رهبری آماده است که باید به مشکلات معیشتی کارمندان دستگاه قضا رسیدگی شود و ما شایسته دیدیم تا با ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در این راه گام برداریم.

آملی لاریجانی گفت: بحمدالله به لطف رهبری معظم انقلاب بودجه ساخت چنین کلینیک‌هایی از سوی مقام معظم رهبری و به صورت ویژه تأمین شده و از این پس نیز ادامه خواهد یافت.

در ادامه این مراسم مرضیه وحید دستجردی مشاور رئیس قوه قضاییه این کلینیک را دارای 11 بخش تخصصی و حدود 60 یونیت دندانپزشکی دانست و گفت: به طور قطع این کلینیک کمک خواهد کرد تا هزینه‌های پرداختی از جانب کارمندان دستگاه قضا کاهش یابد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها