امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78600
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
 عبدالوحید فیاضی، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص دریافت کارت ...

 عبدالوحید فیاضی، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص دریافت کارت زرد وزیر آموزش و پروش از مجلس اظهار داشت: با توجه به سؤال 15 نفر از نمایندگان مجلس که در خصوص انتصاب افراد سیاسی در این وزارتخانه بود،‌ مطرح شدن این موضوع نشان‌دهنده این است که وزیر باید به این قضیه توجه بیشتری داشته باشد.

وی افزود: ارائه کارت زرد به وزیر به معنای این است که مطرح شدن چنین سؤالی از وی وارد است و نمایندگان از پاسخ وزیر قانع نشدند و وی باید متناسب با خواسته نمایندگان مجلس به اصلاح عملکرد خود در این زمینه توجه کند.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: اکنون نیز در برخی استان‌ها زمزمه انتصاب چنین افرادی با نگاه سیاسی مطرح است معتقدم با توجه به طرح چنین سؤالی از شخص وزیر آموزش و پرورش و اینکه اگر وی قصد عملکرد خردمندانه در این دستگاه عظیم را دارد باید در انتصابات خود تجدیدنظر کند.

*70 یا 80 نفر از نمایندگان مجلس برگه استیضاح وزیر آموزش و پرورش را امضاء کرده‌اند

فیاضی در خصوص استیضاح وزیر آموزش و پرورش در مجلس بیان داشت: طبیعتاً با توجه به دریافت کارت زرد وزیر از مجلس ممکن است این موضوع و موارد دیگر باعث استیضاح وزیر شود.

وی ادامه داد: اکنون نیز گویا حدود 70 یا 80 نفر از نمایندگان مجلس برگه استیضاح وزیر را امضاء کرده‌اند که این موضوع نشان از قوت استیضاح وزیر را دارد اما تاکنون این برگه تحویل هیئت رئیسه مجلس نشده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها