امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78617
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رودسر، محمدرضا حافظی ظهر امروز در همایش خیران مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار در این شهرستان با بیان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رودسر، محمدرضا حافظی ظهر امروز در همایش خیران مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار در این شهرستان با بیان اینکه مجمع خیران مدرسه‌ساز کشور از 16 سال گذشته کار خود را آغاز کرده است، اظهار کرد: این امر خیر با سرعت در کشور گسترده شده است.

وی افزود: اکنون 500 هزار خیر مدرسه‌ساز در سطح کشور و یک‌هزار خیر در سراسر جهان در امر ساخت و نوسازی مدارس مشارکت دارند.

این مسئول مدرسه‌سازی را بستر توسعه پایدار دانست و گفت: با مشارکت خیران مدرسه‌ساز اکنون در 550 شهرستان و 31 استان کشور بیش از 600 مدرسه احداث شده است که این راه پرافتخار ادامه دارد.

به گفته رئیس مجمع خیران مدرسه‌ساز با اشاره به اینکه بیش از دولت خیران در امر مدرسه‌سازی و بسترسازی مناسب برای توسعه دانش کشور فعالیت دارند.

وی خاطرنشان کرد: می‌توان با اهتمام خیران و مسئولان در مسیر شکوفایی دانش کشور گام‌های موثری برداشت و در این راه به جهان بشریت خدمت کرد.

حافظی با اشاره به اینکه بیش از 32 درصد کل مدارس کشور توسط خیران مدرسه‌ساز احداث شده است، تصریح کرد: این حرکت افتخارآفرین در زمانی انجام شده که جنگ، ستم و بی‌عدالتی جهان را فرا گرفته است.

وی بستر ارتقای همه جانبه کشور را آموزش و پروش دانست و تصریح کرد: هر کشوری که آموزش و پرورش موفقی داشته باشد بدون تردید در جنبه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی از موفقیت مطلوب برخوردار می‌شود.

این مسئول با اشاره به اهمیت ساخت مدرسه، بیان کرد: امام راحل نخستین خیر مدرسه‌ساز کشور در 33 سال گذشته است که معتقد بودند باید در تمام کشور مدرسه ساخته شود و ما امروز شاهد تحقق آرمان‌های ایشان هستیم.

وی گفت: ملت ایران ملتی فرهنگ‌دوست هستند که برای ارتقای دانش جوانان، نوجوانان و آینده‌سازان کشور ایثار می‌کنند.

به گزارش فارس، با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی سه طرح آموزشی، ورزشی و فرهنگی آموزش و پرورش رودسر افتتاح شد.

این طرح‌ها شامل افتتاح پروژه 12 کلاسه شهید سالاری، سالن ورزشی دبیرستان شهید بهشتی و نمازخانه دبیرستان بنت‌الهدی صدر است.

انتهای پیام/84002/ح30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها