امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78621
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، رجبعلی لباف خانیکی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، رجبعلی لباف خانیکی با اعلام این خبر اظهار داشت: در همین ارتباط بازدید دانشجویان نیز در طول سال از موزه‌ها و اماکن فرهنگی و تاریخی استان نیم‌بها است.

وی افزود: بر اساس بخشنامه اداره‌کل موزه‌ها و اموال منقول فرهنگی و تاریخی سازمان میراث فرهنگی کشور، پژوهشگران و محققان با ارائه معرفی نامه می‌توانند از موزه‌ها و اماکن فرهنگی و تاریخی در این استان به صورت رایگان بازدید کنند.

لباف خانیکی گفت: بر اساس این بخشنامه بازدید تمامی دانش‌آموزان و دانشجویان در دهه مبارک فجر نیز با ارائه کارت شناسایی یا معرفی نامه رایگان است.

به گفته مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، افراد تحت پوشش بهزیستی، آزادگان، جانبازان، خانواده‌های معظم شهداء و اعضاء بسیج نیز با ارائه معرفی نامه می‌توانند به صورت نیم‌بها از موزه‌ها و اماکن فرهنگی و تاریخی استان بازدید کنند.

لباف خانیکی خاطر نشان کرد: بازدید گروهی دانش آموزان به همراه معلمان و سرپرستان آنها نیز از موزه‌ها و اماکن فرهنگی و تاریخی استان به صورت رایگان است.
انتهای پیام/2202/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها