امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۰۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78628
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس به نقل از روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور، در این دیدار که به میزبانی دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور برگزار شد، ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس به نقل از روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور، در این دیدار که به میزبانی دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور برگزار شد، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته در این مجمع اظهار داشت: مشارکت خیرین سلامت در ساخت مراکز درمانی کشور می تواند موجب حل مشکلات بهداشتی و توجه بیشتر به مناطق کمتر توسعه یافته کشور باشد.

وی افزود: سلامت در کنار امنیت برای کشور امری حیاتی است، لذا تمامی مردم و مسئولین باید به این موضوع به صورت ریشه ای نگاه کنند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ساخت بیمارستان تخصصی این شهرستان به طور جدی مورد عنایت ویژه خیرین قرار گیرد.

دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته توسط مجمع خیرین سلامت گفت: امیدواریم که بروکراسی های اداری و مشکلات متعدد برای خیرین با کمک نمایندگان مجلس و دولت و سایر افراد ذی نفوذ مرتفع گردد و با توجه بیشتر مردم شاهد کمکهای خیرین در عرصه سلامت باشیم.

وی خاطر نشان کرد: در آینده‌ای نزدیک، برای کمک به عرصه سلامت در شهرستان بروجرد به این شهر سفر خواهیم کرد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار