امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78631
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یزد به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی استان یزد، حمید نصیری اظهار داشت: در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یزد به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی استان یزد، حمید نصیری اظهار داشت: در راستای استفاده از ظرفیت‌های خیران و نیکوکاران در محله‌ها، مراکز نیکوکاری با هدف ساماندهی شبکه‌های حمایتی و مردمی و رفع مشکلات مددجویان و نیازمندان با استفاده از امکانات و منابع محلی، مراکز نیکوکاری راه‌اندازی شده است.

وی استفاده از امکانات و منابع محلی، ترویج و تبلیغ سنت‌های حسنه اسلامی و جذب کمک‌های مردمی، تسهیل در ارائه خدمات به خانواده‌های زیر پوشش و نیازمندان همچنین ارتباط با خیران و نیکوکاران به منظور جذب مساعدت‌های آنها و توزیع در همان محل را از دیگر اهداف راه‌اندازی مراکز نیکوکاری محله عنوان کرد.

نصیری با بیان اینکه یک هزار و 400 مرکز نیکوکاری در کشور ایجاد می‌شود، اظهار داشت: تاکنون 600 مرکز در استان‌های مختلف کشور راه اندازی شده است.

مدیرکل هماهنگی شبکه‌های مردمی و مؤسسات عام‌المنفعه کمیته امداد بر گسترش حضور مردم در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد تأکید کرد و افزود: تعامل و مشارکت نیکوکاران و مؤسسات خیریه می‌تواند کمیته امداد را در این زمینه یاری کند.

به گفته نصیری، اعتبارات لازم برای زیرساخت‌ها و کارهای اجرایی این مراکز از سوی کمیته امداد کشور پیش‌بینی شده است.

به گزارش فارس، هم‌اکنون در استان یزد 30 مرکز نیکوکاری محله ایجاد شده است.
انتهای پیام/2464/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها