امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78632
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حمیدرضا شیخ‌الاسلام امشب در دیدار با آیت‌الله حسین نوری‌همدانی با بیان اینکه نسبت به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حمیدرضا شیخ‌الاسلام امشب در دیدار با آیت‌الله حسین نوری‌همدانی با بیان اینکه نسبت به مسئله تربیت دانش آموزان دغدغه جدی داریم اظهار کرد: تلاش و برنامه‌ریزی‌های ما حول محور تربیت خواهد بود.

وی با اشاره به ضرورت ارتباط تنگاتنگ مدرسه و خانواده‌ها یادآور شد: ارتباط خانواده و مدرسه بسیار ضروری و با اهمیت بوده و در تقویت بنیه تربیتی دانش آموزان نقش مهمی دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با اشاره به اینکه در کنار مسائل تربیتی در خصوص تقویت بنیه علمی دانش آموزان نیز دغدغه جدی داریم اظهار کرد: باید از نظر علمی دانش آموزان به درجه‌ای برسند که پس از پایان تحصیل بتوانند خادم نظام باشند.

وی همچنین با اشاره به اینکه 215 هزار دانش آموز در مدارس قم مشغول فراگیری علم و دانش هستند خاطرنشان کرد: 21 هزار همکاری فرهنگی و بازنشسته نیز در استان حضور دارند که در حال حاضر 14 هزار و 800 نفر از این تعداد عهده‌دار تربیت دانش آموزان هستند.
انتهای پیام/2258/ذ10
برچسب ها:
آخرین اخبار