امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78638
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
 حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا سلیمی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ...

 حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا سلیمی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص دریافت کارت زرد وزیر آموزش و پرورش از مجلس اظهار داشت: معتقدم ارائه این کارت زرد به وزیر به این دلیل باشد که تعامل بین این وزارتخانه و مجلس باید قویتر و پررنگ‌تر شود.

وی افزود: تا زمانی که وزارت آموزش و پرورش برای برطرف کرذن مسائل مختلف این وزارتخانه با مجلس مشورت و هماهنگی نداشته باشد، قطعاً بار سنگینی که این وزارتخانه به عهده دارد به نتیجه مطلوب نخواهد رسید.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آقای فانی تجربیات بسیار خوبی در حوزه آموزش و پرورش دارند اما این یک بال پرواز است و بال دیگر آن مجلس است که باید بین این دو هماهنگی بیشتری ایجاد کرد.

وی ادامه داد: این هماهنگی باید به گونه‌ای باشد که مجلس بتواند به وزارت آموزش و پرورش کمک کند و طبعاً وزارتخانه نیز مسائل خود را با مجلس در میان بگذارد تا بتوان هم راستایی و تعامل بیشتری برای نقشه پیشرو پیگیری کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سلیمی عنوان کرد: با تعامل می‌توان جلوی بسیاری از مسائل را گرفت و نکات ابهامی که در عملکردها امکان دارد وجود داشته باشد را شفاف‌تر کرد.

وی اضافه کرد: معتقدم با توجه به اینکه عملکرد وزارت آموزش و پرورش یک کار تخصصی است،‌ بنابراین همه باید دست به دست یکدیگر داده و این وزارتخانه را از ورود به حاشیه دور کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار