امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۲۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78652
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری «النشره» لبنان، «علی قانصو» وزیر مشاور کابینه سابق لبنان رژیم صهیونیستی را نمونه بارز تروریسم دولتی خواند و تاکید ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری «النشره» لبنان، «علی قانصو» وزیر مشاور کابینه سابق لبنان رژیم صهیونیستی را نمونه بارز تروریسم دولتی خواند و تاکید کرد که اسرائیل الگو، مدرسه و حامی تروریسم دولتی است. حمایت اسرائیل از تروریسم به صورت مستقیم و یا از طریق متحدان غربی و عربی‌اش صورت می‌گیرد که یک جنگ جهانی به منظور سرنگونی نقش مقاوم سوریه، علیه دمشق به راه‌ انداخته و در پشت صحنه تروریسم در عراق و لبنان قرار دارند.

وی که مراسم سالگرد قتل عام قانا سخن می‌گفت، با تاکید بر لزوم تشکیل یک جبهه به منظور رویارویی با تروریسمی که لبنان را هدف قرار می‌دهد، چنگ زدن به معادله ملت، ارتش و مقاومت را خواستار شد و تاکید کرد که این معادله سه گانه از کشور محافظت و امنیت و آرامش آن را تامین می‌کند.

قانصو دولت لبنان را به ایجاد آرامش و اعطای حقوق شهروندان فراخواند و تاکید کرد: لبنان به رئیس جمهوری نیاز دارد که شبهه‌ای نداشته باشد و دستانش به خون شهروندان لبنانی آلوده نشده و به اجرای منشور وفاق ملی و قانون اساسی ایمان داشته باشد و از مقاومت محافظت کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها