امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78654
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به دنبال بیرون کردن کشاورزان لبنانی از زمین‌های خود در کفرکلا نزدیک مرز با ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به دنبال بیرون کردن کشاورزان لبنانی از زمین‌های خود در کفرکلا نزدیک مرز با شهرک صهیونیست نشین المطله هستند.

هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی هم امروز با نقض حریم هوایی لبنان بر فراز بنت جبیل، تبنین، صور و مرجعیون و تا اقلیم التفاح به پرواز درآمدند و با کم کردن ارتفاع پرواز خود دیوار صوتی را شکستند.

این در حالی است که کشاورزان کفرکلا به رغم تهدیدهای نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی حاضر به ترک زمین های خود نیستند.

ارتش لبنان در بیانیه ای اعلام کرد که روز گذشته نظامیان رژیم صهیونیستی در منطقه سهل الخیام (کفر کلا) واقع در مرز لبنان با سرزمین های اشغالی 4 تن از کشاورزان لبنانی را مورد هدف قرار دادند.

فرماندهی ارتش لبنان روز گذشته با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد در ساعت 17:30 دقیقه بعد از ظهر روز گذشته نیروهای دشمن اسرائیلی 4 کشاوز لبنانی را در منطقه سهل الخیام مورد هدف گلوله قرار دادند که تلفاتی در پی نداشت. به دنبال این حمله، یک گشتی ارتش لبنان در این مکان حاضر شد و تدابیر لازم را اتخاذ کرد.

روز پنجشنبه گذشته نیز یک گشتی ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه مرزی بسطرة به خاک لبنان تجاوز کرد و 5 چوپان لبنانی را ربود که بعد از چندین ساعت آزاد شدند.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها