امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78685
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پانوراما، شیخ «نعیم قاسم»، معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که رئیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پانوراما، شیخ «نعیم قاسم»، معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که رئیس جمهوری آینده لبنان باید به 3 اصل حاکمیت ملی، مقاومت و ساخت و بنای دولت پایبند و معتقد باشد و رئیس جمهوری است که وی را انتخاب خواهیم کرد و تصور می‌کنم، او را به خوبی می‌شناسید، حتی اگر از وی نامی نبرده باشیم و از خداوند برای او توفیق در تحقق اهداف مهم برای لبنان را درخواست کنیم.

شیخ نعیم قاسم که در مراسم گرامی‌داشتی در القصر در استان هرمل شرکت کرده بود، درخواست کرد تا رئیس جمهوری آینده لبنان به تمامیت ارضی لبنان ایمان داشته باشد و توصیه‌ها و خواسته‌های بیگانگان را نپذیرد و به حساب مردم لبنان بهایی را پرداخت نکند.

وی افزود: ما خواهان رئیس جمهوری هستیم که به مقاومت ایمان داشته باشد، چون مقاومت شرف است و موجب آزادی لبنان و عزت آن شد. همچنین از جمله طرف‌هایی باشد که خواستار بنای دولتی بر پایه اصول و مبادی مستحکم و به دور از تقسیم بندی و فساد و سرقت و از بین رفتن اموال باشد.

معاون دبیرکل حزب الله تاکید کرد که ما خواهان رئیس جمهوری هستیم که برای همه وطن باشد، نه رئیس جمهوری از آن طایفه‌ای خاص.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار