امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۷:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78692
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، مسیحیان 2 استان حسکه و ادلب عید «پاک» را با ادای نماز در کلیساهای مختلف این 2 ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، مسیحیان 2 استان حسکه و ادلب عید «پاک» را با ادای نماز در کلیساهای مختلف این 2 استان برگزار کردند.

در این ارتباط پدر «کبرائیل خاجو»، اسقف کلیسای سریانی‌های ارتدوکس حسکه گفت: مسیحیان نماز خود را ادا کردند و اطمینان دارند که درد و رنج سوریه پایان می‌یابد، همانگونه که درد و رنج حضرت مسیح پایان یافت و قوی‌تر از گذشته از جای برخواهد خاست.

وی تاکید کرد: مسیحیان سوریه همچنان به خاک کشور و وطن خود پایبند هستند و توطئه‌های بیگانگان برای خالی کردن سوریه از مسیحیانش را ناکام می‌گذارند.

وی در ادامه تاکیدات خود افزود: مسیحیان همواره خود را بخشی مهم از جامعه سوریه به شمار آورده و در کنار ارتش سوریه به مبارزه با گروه‌های تروریستی می‌پردازند و خون خود را در راه ثابت و استقرار و آزادی سوریه می‌دهند.

از سوی دیگر پدر «ابراهیم فرح»، اسقف کلیسای مریم عذرای رم ارتدوکس ادلب نیز در سخنانی تاکید کرد که مسیحیان این استان برای برقراری صلح و امنیت در سراسر سوریه نماز خواندند.

در همین راستا «صفوان ابو سعدی»، استاندار ادلب نیز در بازدید از این کلیسا تاکید کرد که سوریه به لطف انسجام و همبستگی ملتش از این بحران سربلند بیرون خواهد آمد.

 

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها