امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78700
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال 93، این سال را به عنوان «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال 93، این سال را به عنوان «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» نام‌گذاری فرمودند.

با توجه به اهمیت موضوع فرهنگ در سال جاری و تاکیدات جداگانه رهبر معظم انقلاب بر این مساله، جمعی از مجریان و کارشناسان صدا و سیما با تشکیل کمپینی با عنوان «حرکت جهادی برای فرهنگ اسلامی»اقدام به فعالیت در زمینه فرهنگی می کنند.

مبینا نصیری مجری صدا و سیما و مسئول کمپین «حرکت جهادی برای فرهنگی اسلامی» با اشاره به طرح‌های در دستور این کمپین، گفت: کارشناسان و مجریان عضو این کمپین در راستای توسعه فرهنگ اسلامی در زمینه ازدواج، تحکیم بنیان خانواده، روابط اجتماعی و ... این آمادگی را دارند که بدون چشم داشت مالی در برنامه هایی فرهنگی ادارات، موسسات خصوصی و تشکل های فرهنگی حضور یافته و به اجرای برنامه بپردازند.

وی افزود: به دلیل برخی هزینه های سرسام آور اجرا و حضور کارشناسان در برنامه های اینچنینی، اعضای این کمپین تصمیم گرفتند بصورت رایگان به اجرای برنامه بپردازند و از طریق این فعالیت خودجوش ضمن توسعه فرهنگ ایرانی و اسلامی گامی در جهت تحقق شعار رهبر انقلاب بردارند.

نصیری از تمامی مجریان و کارشناسانی که علاقه مند به فعالیت جهادی در زمینه فرهنگ هستند دعوت کرد تا به این کمپین ملحق شوند.

تشکل‌های فرهنگی، ادارات و سازمان های خصوصی می توانند جهت بهره گیری از خدمات کمپین «حرکت جهادی برای فرهنگ اسلامی» با ارسال عنوان سازمان و شماره تماس به شماره پیامک300050630 اقدام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار