امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78705
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جلسه هیات نظارت بر اجرای ضوابط نشر کتاب بزرگسال و کتاب کودک و نوجوان روز دوشنبه مورخ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جلسه هیات نظارت بر اجرای ضوابط نشر کتاب بزرگسال و کتاب کودک و نوجوان روز دوشنبه مورخ اول اردیبهشت ماه با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برپا می‌شود.

اعضای هیات نظارت بر اجرای ضوابط نشر کتاب بزرگسال و کتاب کودک و نوجوان پس از سه سال با روی کار آمدن دولت یازدهم از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی شدند.

این جلسه ساعت 10روز دوشنبه اول اردیبهشت ماه در دفتر کار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود. در این نشست سیدعباس صالحی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، آقایان احمد واعظی، محمدعلی مهدوی‌راد، محمدتقی سبحانی، رضا مختاری، علیرضا اعرافی، محمود گلزاری، عماد افروغ، علیرضا صدرا، صادق آئینه‌وند، محسن مومنی، علی معلم دامغانی، حسین کچوئیان، مسعود آذربایجانی، مهدی خاموشی، سید مهدی شجاعی و خانم فریبا علاسوند اعضای هیات نظارت بر نشر بزرگسال را تشکیل می‌دهند. به استناد ماده 5 مصوبه اهداف، سیاست‌ها و ضوابط نشر کتاب به عنوان اعضای هیأت نظارت بر ضوابط نشر کتاب بزرگسالان، انتخاب می‌شوند.

همچنین جواد محقق، محسن چینی فروشان، مظفر سالاری، عبدالله حسن‌زاده و مهنوش مشیری نیز اعضای هیات نظارت بر نشر کودک هستند.

طبق ماده 5 مصوب جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 1367 و نظر به حساسیت و جنبه‌های خاص کتاب‌های کودک هیات ویژه‌ای با عنوان «هیات نظارت بر نشر کتاب» متشکل از حداقل پنج تن از افراد صاحب نظر و آگاه به امور تربیتی (از دیدگاه اسلامی) و مسایل خاص کتاب‌های کودکان و بزرگسالان تشکیل شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها