امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78708
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، نخستین همایش «حکمت هنر انقلاب اسلامی» با حضور اصحاب اندیشه و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، نخستین همایش «حکمت هنر انقلاب اسلامی» با حضور اصحاب اندیشه و فرهنگ انقلاب اسلامی و همکاری مرکز راهبردی جبهه فکری انقلاب اسلامی و معاونت پژوهش و آموزش حوزه هنری در سالن سوره برگزار می‌شود.

این همایش به مناسبت ایام بزرگداشت هنر انقلاب و با محوریت طرح برخی از مسائل و مباحث فکری و تحلیلی سید شهیدان اهل قلم، مرتضی آوینی و به منظور رهیافت، افق گشایی و تولید آثار متناسب با حقیقت و عینیت انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

این همایش در بخش اصلی دربرگیرنده سخنرانی صاحب نظران و نظریه‌پردازان فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی، میزگرد تخصصی، ارائه مقاله و نقد، طرح بحث نخبگان و فعالان و در بخش جنبی شامل ارائه آثار تولید شده و تجلیل از آراء اندیشمندان و آثار هنرمندان برگزیده است.

براساس این گزارش، در روز اول همایش مجید شاه‌حسینی نظریه‌پرداز و در روز دوم شهریار زرشناس منتقد و عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به سخنرانی می‌پردازند.

از محورهای این همایش می‌توان به حقیقت هنر و ماهیت فرهنگ، فطرت و ساحت میل انسان، ماده و صورت اثر هنری، صنایع هنری در دوران معاصر، نقد و تحلیل آثار هنری، مهندسی فرهنگی و مدیریت رسانه و.... اشاره کرد 

نخستین همایش حکمت هنر انقلاب اسلامی با حضور اصحاب اندیشه، حوزه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی با همکاری مرکز راهبردی جبهه فکری انقلاب اسلامی (مؤسسه اشراق) و معاونت پژوهش و آموزش حوزه هنری از ساعت 15 تا 19 روز سه شنبه و چهارشنبه، 2 و 3 اردیبهشت ماه در سالن سوره برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها