امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78714
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
مهدی رمضانی معاون انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس،‌ درباره برنامه‌های این انتشارات برای نمایشگاه کتاب گفت: ...

مهدی رمضانی معاون انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس،‌ درباره برنامه‌های این انتشارات برای نمایشگاه کتاب گفت: ما تا نمایشگاه تعداد کتاب‌هایی را که از ابتدای فعالیتمان یعنی سال 85 تا کنون منتشر کرده‌ایم به 950 عنوان می‌رسانیم که البته همه این عناوین در غرفه نخواهد بود، اما بخش قابل توجهی را به نمایشگاه می‌آوریم.

وی افزود: در روزهای نمایشگاه علاوه بر 72 کتابی که از نمایشگاه پارسال تا امسال منتشر کرده‌ایم هر روز یک کتاب تازه نیز خواهیم داشت که برای این کتاب‌های جدید برنامه رونمایی با حضور نویسنده کتاب در غرفه تدارک دیده شده است.

معاون انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی اجرای برنامه شوق کتاب را از دگر برنامه‌های این نشر در نمایشگاه کتاب خواند و اظهار داشت: در هر روز از برگزاری نمایشگاه کتاب برای ایجاد انگیزه در مخاطبان هر روز یکی از آثار پرمخاطبمان را با 30 درصد تخفیف ارائه می‌دهیم. همچنین برنامه باشگاه مخاطبان که از 4 سال پیش شکل گرفته و هم اکنون 2هزار عضو ثابت دارد، به قوت خود و عضو گیری ادامه خواهد داد و برای اعضا بسته به امتیازشان تسهیلاتی اعم از تخفیف و ارسال کتاب، در نظر گرفته شده است.

وی افزود: برنامه عضو گیری باشگاه مخاطبان مرکز اسناد انقلاب اسلامی همانند سال‌های گذشته همچنان در طول ایام نمایشگاه ادامه دارد و در پایان نمایشگاه به تعدادی از مخاطبان و اعضا به قید قرعه جوایزی اهدا می‌شود.

رمضانی درباره کتاب‌های تازه منتشر شده این انتشارات برای نمایشگاه کتاب گفت: کتاب تاریخ شفاهی سیاست خارجی یکی از کتاب‌های جدید ما است که حدس می‌زنیم پرفروش هم شود. همچنین کتاب «خیابان 42 » مجموعه خاطرات مرتضی غرقی خبرنگار واحد مرکزی خبر در نیویورک را نیز به نمایشگاه کتاب می‌رسانیم که پیش بینی می‌کنیم با توجه به فضای سیاسی موجود در کشور در ارتباط با آمریکا این کتاب نیز با استقبال خوبی مواجه شود.

معاون انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی کتاب تاریخ شفاهی شورای نگهبان و چاپ دوم خاطرات علی جنتی وزیر فعلی فرهنگ و ارشاد اسلامی را از دیگر کتاب‌های ویژه این نشر برای نمایشگاه خواند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها