امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78715
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتخابات هیأت مدیره خانه تئاتر روز گذشته در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار شد. این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتخابات هیأت مدیره خانه تئاتر روز گذشته در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار شد.

این مراسم با تمام حواشی هر ساله‌اش این بار کمی متفاوت تر از گذشته برگزار شد.

ابتدا اینکه بدلیل نبود نور سالن ایرج راد مدیرعامل خانه تئاتر با چراغ قو گزارش خود را قرائت کرد سپس گزارش عملکرد یکساله صنف در اختیار همه حاضرین قرار گرفت.

در این مراسم هر کاندیدا 2 دقیقه وقت سخرانی داشت که به دلیل حمل صندوق رای همزمان با سخرانی کاندیداها جو را دگرگون کرد. این در حالی بود که بازرسان از حاضرین درخواست می‌کردند که بعد از سخرانی ها آرای خود را درون صندوق بیاندازند.

این روند باعث شد تا رضا دادویی رئیس شورای نظارت و ارزشیابی اداره‌کل هنرهای نمایشی که به عنوان کاندیدای انتخاب هیأت مدیره خانه تئاتر نیز در این گردهمایی حضور داشت با کنایه نسبت به انتخابات ریاست جمهوری سخن گفت. رئیس شورای نظارت و ارزشیابی مرکز هنرهای نمایشی گفت: مانند انتخابات ریاست جمهوری که پیش از اعلام کاندیداها، آرا به داخل صندوق‌ها ریخته می‌شد، در انتخابات خانه تئاتر نیز این شرایط وجود دارد.

در ادامه علیرضا نادری نیز گفت: نامگذاری سال 93 به نام «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» به عنوان لحظه تاریخی هنر ایران تبدیل شده است، امسال توپ در زمین ما هنرمندان است. این فرصت برای تمام کسانی که خواستار توجه به عرصه فرهنگ و هنر بودند، فرصتی طلایی است. ما می‌توانیم از این فرصت طلایی استفاده کنیم یا آن را از دست بدهیم. 

اعضای هیات مدیره به ترتیب رای به شرح زیر است:
ایرج راد با 704 رای، عزت الله انتظامی با 626 رای ، علیرضا نادری با 544 رای، بهزاد فراهانی با 346 رای، قطب الدین صادقی با 318 رای، حمید پورآذری با 261 رای و حسین کیانی با 260 رای اعضای اصلی، محمد بهرامی با 256 رای ، علی اصغر دشتی با 213 رای و محمد ساربان با 213 رای اعضای علی البدل خانه تئاتر را تشکیل می دهند.

همچنین مهدی قلعه با 536 رای به عنوان بازرس اصلی و رویا بختیاری با 92 رای به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

در اولین جلسه هیات مدیره جدید تقسیم وظایف هیات مدیره اعلام می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها