امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78735
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این برنامه به مناسبت روز بزرگداشت سعدی و با هدف بررسی شخصیت و آثار این شاعر بزرگ، میزبان دکتر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این برنامه به مناسبت روز بزرگداشت سعدی و با هدف بررسی شخصیت و آثار این شاعر بزرگ، میزبان دکتر نظام الدین نوری استاد دانشگاه هنر و سعدی شناس است.
یادآور می‌شود میلاد اسلام‌زاده اجرای برنامه اردی بهشت گروه فرهنگی و اجتماعی شبکه فرهیختگان را بر عهده دارد.
سلامت ویژه برنامه هفته سلامت شبکه چهار
شبکه چهار سیما به مناسبت فرارسیدن هفته سلامت ویژه برنامه ای را با عنوان«سلامت»به صورت زنده روی آنتن می‌برد.
مریم فیروزی تهیه کننده این ویژه برنامه از بازگویی و بیان سیاست‌های ابلاغی و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در حوزه سیاست‌های کلی سلامت خبر داد و افزود: در این برنامه همچنین سعی می‌شود چگونگی اجرائی شدن این سر فصلها و تولیت همه ی امور سلامت در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز بررسی شود.
وی افزود: این برنامه چهار قسمتی در روزهای دوشنبه، سه شنبه، جمعه و شنبه هفته آینده، با هدف اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم و جلب حمایت و پشتیبانی آنها از سیاست  های مزبور، میزبان کارشناسانی همچون: دکتر علیرضا دلاوری، مشاور وزیر بهداشت و رئیس دبیر خانه شورای سیاستگذاری وزارت بهداشت، سید امیر حسین قاضی زاده، نماینده ی مجلس شورای اسلامی، ایرج حریر چی، معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است.
این برنامه که در گروه دانش شبکه چهارسیما تهیه می شود، با اجرای آرش زاهدی و کارگردانی مهدی غفاری از فردا شب ساعت 21 تماشایی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها