امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78737
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 73
«حمید حامدی» قائم مقام شبکه شما در این خصوص به خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: برنامه زنده نوا و نما هر شب ساعت 22 بمدت یکساعت پخش می شود و از ...

«حمید حامدی» قائم مقام شبکه شما در این خصوص به خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: برنامه زنده نوا و نما هر شب ساعت 22 بمدت یکساعت پخش می شود و از برنامه های شاخص شبکه شما با هدف معرفی فرهنگ عامه و خرده فرهنگ های زنده در زندگی اقوام مختلف ساکن در ایران است.
وی ادامه داد: این برنامه ترکیبی که با حضور  مجریان برتر مراکز و با پوشش محلی اجرا می شود، جنگ شبانه ای را ارائه می کند که محور اصلی آن معرفی آئین های زندگی، موسیقی اقوام و میراث وصنایع دستی در جغرافیای پهناور ایران است.
نوا و نما بیش از این هر دو شب به یک استان اختصاص داشت که در آستانه برگزاری هجدهمین جشنواره تولیدات فاخر خانواده بزرگ مراکز استانی صدا و سیما در سطح کشور به جشنواره ای برای معرفی برترین های این حوزه اختصاص یافته است.
وی افزود: نوا و نمای اردیبهشت ماه، خارج از حلقه داوری تخصصی آثار در جشنواره هجدهم، فرصتی است برای ارزیابی و قضاوت بینندگان در سراسر کشور و ملی شدن آثار محلی  . قضاوتی که در پویایی و پیشرفت و توسعه تولیدات مراکز از اهمیت بسیاری برخوردار است . هجدهمین جشنواره تولیدات مراکز استانها برای انتخاب آثار رادیویی و تلویزیونی صدا و سیما امسال پس از وقفه ای سه ساله، هفتم و هشتم خرداد در تبریز برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها