امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78799
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۴۵
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رباب شهریان در حاشیه جشن کوثر در جمع خبرنگاران گفت: ما در این مراسم هم بخش ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رباب شهریان در حاشیه جشن کوثر در جمع خبرنگاران گفت: ما در این مراسم هم بخش رسانه را داریم و هم متخصصان ورزشی که اهمیت مراسم را دوچندان می‌کند. همچنین از خانم خلیلی پور که اولین خانمی است که بعد از انقلاب مدیریت ورزش را داشته در این مراسم دعوت کردیم.

وی در ادامه از مکاتبه وزارت ورزش با مدیران کل استان‌ها برای استفاده از بانوان به عنوان مشاور خبر داد و گفت: در مکاتبه‌ای که امروز داشتیم قرار شد بانوان به عنوان مشاوران مدیر کل در تصمیم‌گیری‌ها دخیل باشند.

شهریان درباره عدالت توزیعی و رقم قرارداد فوتبالیست‌ها تصریح کرد: از اعتبارات این برادران شوکه شدیم. این در حالی است که بانوان از کمبود اسپانسر گلایه دارند، نمی‌دانم با چه هدفی برای بانوان هزینه نمی‌کنند رقم‌های میلیاردی را می‌بینم که اگر یک دهم آن برای بانوان هزینه شود مشکلات حل خواهد شد. از وزیر تشکر می‌کنم که شجاعت به خرج داد و این رقم‌های میلیاردی را اعلام کرد. فوتبال همیشه تافته جدابافته بوده است و اسپانسرها همیشه این پول را به فوتبال می‌برند.

معاون امور بانوان وزارت ورزش عنوان کرد: از اسپانسرها خواهش می‌کنم نگاهی هم به جوانان و بانوان داشته باشند. بانوان می‌توانند با این کمک در سطح آسیا و جهان بدرخشند.

وی در پایان گفت: وقتی مقایسه می‌کنم دلم می‌سوزد که استان‌ها و شهرستان‌های ما مشکلات مالی دارند. مریم طوسی یکی از ورزشکارانی است که با کمک اسپانسر می‌تواند قهرمان آسیا و جهان و حتی المپیک شود اما می‌بینیم قرارداد یک فوتبالیست میلیاردی است.
انتهای پیام/د
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها